BAŚNIOWA SESJA ZDJĘCIOWA

STWÓRZMY TWOJĄ WŁASNĄ BAJKĘ!

Marzysz o bajce, w której jesteś główną bohaterką?

Czas zrealizować to marzenie! :) Przed obiektywem możesz stać się kimkolwiek chcesz – księżniczką, nimfą, elfem... :) Wraz z zaprzyjaźnioną wizażystką zadbam, byś wyglądała wyjątkowo, a piękna sceneria dopełni tego obrazu. Tobie pozostaje jedynie wczuć się w rolę i cieszyć chwilą :)

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

basniowa-sesja-zdjeciowa-jesien-poznan-Ola-09.jpg
NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ!

​Być może nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej i nie jesteś pewna, czy dasz sobie radę i wyjdziesz tak pięknie, jak dziewczyny, które widzisz na mojej stronie. Śpieszę Cię uspokoić – choć baśniowa sesja wymaga od modelki nieco więcej, niż zwykła sesja portretowa, doświadczenie nie jest Ci potrzebne – wystarczy, że wczujesz się w klimat, a ja już mam swoje sposoby by wydobyć to, co najpiękniejsze :) Już moja w tym głowa, żebyś na sesji czuła się komfortowo, a po sesji była zachwycona efektami (nie wspominając już o zachwycie rodziny i znajomych... ;))
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?

W przypadku baśniowych sesji rekomenduję skorzystanie z pomocy profesjonalnej wizażystki – jej usługa jest już wliczona w cenę sesji i po mojej stronie jest cała organizacja.
 
Stylizacja w przypadku takiej sesji gra kluczową rolę – posiadam kilka pięknych sukni (do rozmiaru 42) oraz dodatków jak korony i wianki. Po rezerwacji sesji prześlę Ci katalog co jest aktualnie dostępne – oczywiście korzystanie z mojej sesyjnej garderoby jest w cenie. Ty niczego nie musisz przygotowywać czy wypożyczać – chyba, że chcesz :)
_MG_1009.jpg
_MG_0686.jpg
_MG_1043.jpg
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć na papierze klasy fine art lub na płótnie.

PRZEBIEG SESJI

Mniejsze sesje trwają standardowo od 1 do 2h, większe do 4-5h – w zależności od lokalizacji i ewentualnej konieczności przemieszczania się. Są realizowane na terenie Poznania i okolic, ale za dodatkową opłatą mogę pojechać gdzieś dalej ;)
FORMALNOŚCI
Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Ci na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga opłacenia 50% ceny sesji. Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 
Zdjęcia do wyboru przesyłam po wpłaceniu całej kwoty – możesz zrobić to po sesji (dopłacić drugie 50%), lub opłacić całość z góry przy rezerwacji terminu. Jeśli wybierzesz dodatkowe zdjęcia (nie mieszczące się w wybranym pakiecie), obrobione pliki wyślę po dopłaceniu różnicy.
 
Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)
W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.
_MG_0440.jpg

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

MINI
550 zł
5 zdjęć w pakiecie
dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.
BESTSELLER!
BASIC
950 zł
15 zdjęć w pakiecie
dodatkowe zdjęcia: 
30 zł / szt.
PRO
1350 zł
30 zdjęć w pakiecie
dodatkowe zdjęcia: 
20 zł / szt.
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT).

PORTFOLIO

TY TEŻ MOŻESZ TAK WYGLĄDAĆ! <3