BAŚNIOWA SESJA ZDJĘCIOWA

STWÓRZMY TWOJĄ WŁASNĄ BAJKĘ!

Marzysz o bajce, w której jesteś główną bohaterką?

Czas zrealizować to marzenie! :) Przed obiektywem możesz stać się kimkolwiek chcesz – księżniczką, nimfą, elfem... :) Wraz z zaprzyjaźnioną wizażystką zadbam, byś wyglądała wyjątkowo, a piękna sceneria dopełni tego obrazu. Tobie pozostaje jedynie wczuć się w rolę i cieszyć chwilą :)

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

basniowa-sesja-zdjeciowa-jesien-poznan-Ola-09.jpg
NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ!

​Być może nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej i nie jesteś pewna, czy dasz sobie radę i wyjdziesz tak pięknie, jak dziewczyny, które widzisz na mojej stronie. Śpieszę Cię uspokoić – choć baśniowa sesja wymaga od modelki nieco więcej, niż zwykła sesja portretowa, doświadczenie nie jest Ci potrzebne – wystarczy, że wczujesz się w klimat, a ja już mam swoje sposoby by wydobyć to, co najpiękniejsze :) Już moja w tym głowa, żebyś na sesji czuła się komfortowo, a po sesji była zachwycona efektami (nie wspominając już o zachwycie rodziny i znajomych... ;))
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?

W przypadku baśniowych sesji rekomenduję skorzystanie z pomocy profesjonalnej wizażystki – jej usługi wliczone są w cenę sesji i cała organizacja jest po mojej stronie :)
 
Stylizacja w przypadku takiej sesji gra kluczową rolę – posiadam wiele pięknych sukni oraz dodatków jak korony i wianki. Oczywiście korzystanie z mojej sesyjnej garderoby jest w cenie – ilość stylizacji jest zależna od wybranego pakietu. Ty niczego nie musisz przygotowywać czy wypożyczać – chyba, że chcesz :) Aktualnie dostępne suknie znajdziesz tutaj.
_MG_1009.jpg
_MG_4809.jpg
_MG_0686.jpg
_MG_1043.jpg
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie oraz odbitki 15x23cm.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć na papierze klasy fine art lub na płótnie.

PRZEBIEG SESJI

Czas trwania sesji jest uzależniony od wybranego pakietu. Są realizowane na terenie Poznania i okolic, ale za dodatkową opłatą mogę pojechać gdzieś dalej ;)
FORMALNOŚCI

Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Ci na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga wpłacenia zadatku w wysokości 400 zł. W dniu sesji dopłacisz różnicę do najniższego pakietu. Ostateczną decyzję co do ilości zdjęć podejmiesz przy ich wyborze – nie musisz od razu wybierać pakietu :)  Wtedy też dopłacisz ew. resztę kwoty, jeśli wybierzesz więcej, niż jest w najmniejszym pakiecie.

Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 

Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)

W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.
_MG_6318.jpg

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

PAKIET
SREBRNY


850 zł

5 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
60 zł / szt.

makijaż i fryzura wykonane przez profesjonalną wizażystkę

dostęp do garderoby: 1 suknia

czas trwania: do 60 min
BESTSELLER!
PAKIET
ZŁOTY


1250 zł

10 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.

makijaż i fryzura wykonane przez profesjonalną wizażystkę

dostęp do garderoby: 2 suknie

czas trwania: do 90 min
PAKIET
DIAMENTOWY


2050 zł

25 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
40 zł / szt.

makijaż i fryzura wykonane przez profesjonalną wizażystkę

dostęp do garderoby: 3 suknie

czas trwania: do 150 min
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT). Cennik obowiązuje do 30.04.2022.

PORTFOLIO

TY TEŻ MOŻESZ TAK WYGLĄDAĆ! <3