SESJA ZDJĘCIOWA BEAUTY

KREATYWNOŚĆ I KUNSZT DLA WYMAGAJĄCYCH

Fotografia beauty – kunszt wizażystów i stylistów fryzur, piękne modelki, doskonałe kosmetyki, światło podkreślające ich walory i perfekcyjny retusz high end. Połączenie sztuki i doskonałego warsztatu.

Jeśli jesteś artystą biorącym udział w konkursach fryzjerskich lub wizażu, profesjonalne zdjęcia Twojej pracy są niezbędne do zgłoszenia – i zwiększają szanse na sukces. Podobnie z chęcią publikacji w magazynach – im lepsze zdjęcia wyślesz, tym większa szansa, że zostaną opublikowane. 

A może prowadzisz markę kosmetyczną lub tworzysz piękną biżuterię? Fotografia beauty świetnie sprawdzi się w Twojej kampanii – przyciągnie wzrok i zachwyci Twoich klientów. Napisz do mnie – stwórzmy koncepcję, która idealnie wpisze się w styl i komunikację Twojego brandu, znajdźmy wspaniałą modelkę i działajmy! :)

Opowiedz mi o swojej marce, pomyśle na produkt, charakterystyce Twoich klientów – i stwórzmy razem coś, co ich zachwyci i na długo zapadnie w pamięć!

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

PO PIERWSZE STRATEGIA
Najpierw powiedz mi, jaki jest cel sesji – trochę inaczej będziemy działać, jeśli jesteś wizażystą lub stylistą fryzur i chcesz zaprezentować swoją twórczość, a inaczej jeśli ma to być kampania marki. Co chcesz przekazać swoim odbiorcom i do kogo się zwracasz? Kim są, co lubią, co cenią w Twojej marce?Czym Twoja marka chce się wyróżniać na tle konkurencji?
 
Te ustalenia przełożymy na język wizualny – zastanowimy się, w jakiej stylistyce powinniśmy się poruszać, jak powinna wyglądać modelka, w jaki sposób pozować, czy będzie potrzebna dodatkowa scenografia... Wszystkie kwestie organizacyjne, o których warto pomyśleć wcześniej ;)
PO DRUGIE REALIZACJA
Szukamy odpowiedniej modelki, studia, wizażystki, stylistki fryzur, ew. stylisty czy scenografa – słowem, ogarniamy wszelkie kwestie organizacyjne i ustalamy konkretny termin.
 
Możesz zająć się tym samodzielnie, możesz zostawić to mnie :) Jeśli organizacja wszystkiego będzie po mojej stronie, podeślę Ci kilka propozycji wraz z wyceną i Ty podejmiesz ostateczną decyzję, z kim będziemy pracować.
W międzyczasie spisujemy umowę.
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ
Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannemu retuszowi high end – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.
PRZEBIEG SESJI
Minimalny czat takie sesji to zwykle 4-5h, wliczając przygotowanie modelki. Jeśli mamy do sfotografowania więcej produktów lub fryzur/makijaży – prawdopodobnie będzie potrzebny cały dzień.
 
Pracuję głównie na terenie Poznania i okolic, ale jestem też otwarta na wyjazdowe sesje wszędzie, gdzie jest przyzwoity dojazd PKP ;)
FORMALNOŚCI
Rezerwacja terminu wymaga opłacenia kosztów organizacyjnych sesji (szczegóły poniżej). Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 
Zdjęcia do wyboru przesyłam po wpłaceniu całej kwoty – możesz zrobić to po sesji, lub opłacić całość z góry przy rezerwacji terminu. Jeśli wybierzesz dodatkowe zdjęcia (nie mieszczące się w wybranym pakiecie), obrobione pliki wyślę po dopłaceniu różnicy.
 
Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)
W cenie licencja na wykorzystanie w katalogu drukowanym, katalogu online, social mediach i sklepie internetowym / stronie www. Inne pola eksploatacji, jak na przykład wykorzystanie w kampanii outdoor za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.

CENNIK

CZYLI CO I ZA ILE?

ORGANIZACJA
Studio: 500 zł netto / pół dnia,
1000 zł netto / dzień
Wizaż / fryzjer: do ustalenia
Stylista: do ustalenia
Scenograf: do ustalenia
 
Modelka: od 500 zł netto
ZDJĘCIA + RETUSZ
1 szt. – 500 zł netto
2-3 szt. – 300 zł netto / szt.
4-10 szt. – 250 zł netto / szt.
pow. 10 szt. – 200 zł netto / szt.
Podane ceny netto (należy doliczyć 23% VAT).

PORTFOLIO

ZACHWYĆ SWOICH ODBIORCÓW!