top of page

SPRAW BLISKIM RADOŚĆ

VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ LUB PIĘKNIE WYKONANY ALBUM ZE ZDJĘCIAMI TO ZAWSZE TRAFIONY PREZENT!

SESJA W PREZENCIE?
 

Sesja w prezencie? Czemu nie! Jeśli Twoja siostra, mama, partnerka, przyjaciółka nie miały jeszcze okazji stanąć przed profesjonalnym fotografem, a w dodatku narzekają, że nie wychodzą dobrze na zdjęciach – to najwyższy czas to zmienić! :)

Dzięki mnie poczują się piękne i wyjątkowe, a oglądając swoje zdjęcia same będą się dziwić, czemu wcześniej tak nie lubiły aparatu – bo przecież wyszły przepięknie!


A może wręcz przeciwnie – bliska Wam kobieta uwielbia pozować do zdjęć przy każdej możliwej okazji? Prezent w postaci zaproszenia na profesjonalną sesję na pewno sprawi jej radość :)

voucher-zaproszenie-na-sesje-zdjeciowa-premium-Poznan-05.jpg

Cena takiego prezentu to koszt wybranego pakietu zdjęć + 25 zł za ręcznie wykonany voucher – taki jak na powyższych zdjęciach :) Posiadam kilkanaście kwiatowych wzorów do wyboru. Termin ważności vouchera to 1 rok.

fotoalbum-premium-Poznan-02.jpg
FOTO ALBUMY
 

Szybki test – ile zdjęć masz na swoim telefonie? A kiedy oglądałaś najstarsze z nich? No właśnie... Zdjęcia, które nie są wydrukowane przepadają w czeluściach dysków i kart pamięci. Zupełnie inaczej sprawa wygląda z odbitkami, czy fotoalbumami – po które sięga się z przyjemnością, zwłaszcza, gdy są wydrukowane na doskonałej jakości papierze i pięknie oprawione.

Wyobraź sobie, że siadasz wieczorem z rodziną i trzymając kubek gorącej herbaty w dłoni przeglądacie album, co chwilę śmiejąc się na wspomnienie uwiecznionych wydarzeń... Czy to nie przyjemna wizja? :)

Albumy są oprawione ręcznie przez introligatora – do wyboru jest wiele rodzajów opraw, od klasycznego płótna, przez skórę mieloną, po bardzo miłe w dotyku oprawy typu nubuk czy welwet. Wśród licznych kolorów na pewno znajdziesz coś dla siebie! :)

Karty mogą być zupełnie sztywne (jak te na powyższych zdjęciach) lub nieco cieńsze, elastyczne. W obu przypadkach są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym o jedwabnym wykończeniu i rozkładają się na płasko.

JAK ZAMÓWIĆ?

Projekt przygotuję dla Ciebie w cenie albumu, Ty musisz tylko przesłać mi zdjęcia. Napisz do mnie maila na kontakt@patrycjalata.com a prześlę Ci szczegółową instrukcję i dane do płatności :)

CENNIK

MIĘKKIE KARTY
1 rozkładówka = 2 strony
SZTYWNE KARTY
1 rozkładówka = 2 strony
MINI ALBUMY EKO
 

Album w wersji ekonomicznej? Czemu nie :) Te albumy nie posiadają materiałowej oprawy – okładki są wydrukowane, tak samo jak wnętrze. Całość ma formę niewielkiej książeczki ze sztywnymi kartami. Są ciekawą alternatywą dla odbitek, która nie zrujnuje przy okazji Twojego budżetu :)

album-fotograficzny-ekonomiczny-03.jpg