CIĄŻOWA SESJA ZDJĘCIOWA

CIĄŻA MIJA SZYBKO... ZACHOWAJ WSPOMNIENIA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE!

Ciąża to czas, w którym myślimy o zmianach, które wkrótce nastąpią – i nawet nie zauważamy, jak szybko mija. Warto zatrzymać te chwile na zdjęciach – po latach będziesz wracać z sentymentem do takiej pamiątki :)

Najlepszym czasem na wykonanie sesji ciążowej jest 7-8 miesiąc, kiedy brzuszek jest już wyraźnie widoczny – zwykle około 30-34 tygodnia ciąży. Obserwuj siebie – jeśli brzuszek jest spory wcześniej, lepiej wybrać pierwsze tygodnie III trymestru, ponieważ z czasem może Ci dokuczać – a Twoje samopoczucie na sesji jest najważniejsze :)

Sesja ciążowa może odbyć się w plenerze w Poznaniu i okolicach lub w moim domowym studio. Nie musisz martwić się stylizacją – mam wiele sukni, które bez problemu pomieszczą ciążowy brzuszek :) Jeśli marzy Ci się odrobina magii posiadam też wyjątkowe ozdoby na głowę – diademy, wianki i inne :)

A może Twoja córka, synowa czy przyjaciółka spodziewa się dziecka i chcesz jej sprawić niespodziankę? Sesja brzuszkowa to zawsze trafiony prezent na Baby Shower – podaruj przyszłej mamie pięknie wydrukowane zaproszenie na sesję :)

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

_MG_7991.jpg
NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ!

​Być może nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej i nie jesteś pewna, czy dasz sobie radę i wyjdziesz tak pięknie, jak dziewczyny, które widzisz na mojej stronie. Śpieszę Cię uspokoić – zdecydowana większość sesji ciążowych była realizowana z dziewczynami bez doświadczenia modelingowego, lub z niewielkim, hobbystycznym doświadczeniem! Na początku sesji zapoznam Cię z kilkoma podstawowymi zasadami pozowania, a później na bieżąco będę podpowiadać jak się ustawić :) Już moja w tym głowa, żebyś na sesji czuła się komfortowo, a po sesji była zachwycona efektami (nie wspominając już o zachwycie rodziny i znajomych... ;))
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?

Możesz zająć się tym sama (jeśli chcesz podeślę Ci inspiracje jak ten makijaż powinien wyglądać), możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Współpracowałam z wieloma wizażystkami i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi – poniżej znajdziesz listę sprawdzonych kontaktów działających na terenie Poznania.

Magdalena Bibak, Joanna Huczko, Aleksandra Aszyk, Agnieszka Kowalska, Nora WolniewiczMartyna Jabłońska, Anna Krzyśko, Aga KasperskaHanna Piotrowska (ostatnio poza PL)
 
W kwestii stylizacji – tym nie musisz się martwić, moja sesyjna garderoba zawiera wiele sukienek - od delikatnej, koronkowej sukni boho, po balowe suknie w stylu księżniczki. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! :) Obecnie dostępne suknie do sesji ciążowych znajdziesz na tej stronie.
_MG_7382.jpg
_MG_7262.jpg
_MG_8935.jpg
_MG_8694.jpg
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą wstępnie obrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannemu retuszowi – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie oraz odbitki 15x23cm.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia odbitek lub wydruków na płótnie.

PRZEBIEG SESJI

Czas trwania sesji zależy od wybranego pakietu - od około 1h do 2,5h. Są realizowane na terenie Poznania i w najbliższych okolicach lub w moim domowym studio... Lub w wannie!
FORMALNOŚCI

Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Ci na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga wpłacenia zadatku w wysokości 300 zł. W dniu sesji dopłacisz różnicę do najniższego pakietu. Ostateczną decyzję co do ilości zdjęć podejmiesz przy ich wyborze – nie musisz od razu wybierać pakietu :)  Wtedy też dopłacisz ew. resztę kwoty, jeśli wybierzesz więcej, niż jest w najmniejszym pakiecie.

Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 

Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)

W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.
_MG_8143.jpg

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

PAKIET
SREBRNY


550 zł

5 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
60 zł / szt.

dostęp do garderoby: 1 suknia

czas trwania: do 60 min
BESTSELLER!
PAKIET
ZŁOTY


950 zł

10 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.

dostęp do garderoby: 2 suknie

czas trwania: do 90 min
PAKIET
DIAMENTOWY


1750 zł

25 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
40 zł / szt.

dostęp do garderoby: 3 suknie

czas trwania: do 150 min
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT). Cennik obowiązuje do 30.04.2022.

PORTFOLIO

TY TEŻ MOŻESZ TAK WYGLĄDAĆ! <3