top of page

CIĄŻOWA SESJA ZDJĘCIOWA

CIĄŻA MIJA SZYBKO... ZACHOWAJ WSPOMNIENIA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE!

Ciąża to czas, w którym myślimy o zmianach, które wkrótce nastąpią – i nawet nie zauważamy, jak szybko mija. Warto zatrzymać te chwile na zdjęciach – po latach będziesz wracać z sentymentem do takiej pamiątki :)

Najlepszym czasem na wykonanie sesji ciążowej jest 7-8 miesiąc, kiedy brzuszek jest już wyraźnie widoczny – zwykle około 30-34 tygodnia ciąży. Obserwuj siebie – jeśli brzuszek jest spory wcześniej, lepiej wybrać pierwsze tygodnie III trymestru, ponieważ z czasem może Ci dokuczać – a Twoje samopoczucie na sesji jest najważniejsze :)

Sesja ciążowa może odbyć się w plenerze w Poznaniu i okolicach lub w jednym ze studio fotograficznych, z którymi współpracuję. Nie musisz martwić się stylizacją – mam wiele sukni, które bez problemu pomieszczą ciążowy brzuszek :) Jeśli marzy Ci się odrobina magii posiadam też wyjątkowe ozdoby na głowę – diademy, wianki i inne :) Kliknij tutaj, żeby sprawdzić co aktualnie mam w sesyjnej garderobie!

A może Twoja córka, synowa czy przyjaciółka spodziewa się dziecka i chcesz jej sprawić niespodziankę? Sesja brzuszkowa to zawsze trafiony prezent na Baby Shower – podaruj przyszłej mamie pięknie wydrukowane zaproszenie na sesję :)

bottom of page