O mnie
PATRYCJA ŁATA

 

Jestem absolwentką Grafiki Projektowej na Collegium Da Vinci oraz Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Od ponad 7 lat pracuję jako projektantka grafiki, a od 9 fascynują mnie możliwości kreacji rzeczywistości, jakie daje fotografia. Lubię pokazywać piękniejszą wersję otaczającego świata –  tę, która istnieje, ale często trudno nam ją w pełni dostrzec. Fotografia pozwala zatrzymać w kadrze ten najkorzystniejszy moment – idealną pozę, światło, perspektywę – i właśnie wyeksponowanie najlepszych cech fotografowanej osoby, czy obiektu jest moim celem. Pracując dla biznesu wykorzystuję umiejętności zdobyte w agencji brandingowej, a później własnym studiu graficznym Signpost – cały czas mając na uwadze strategię i to, że zdjęcia muszą przede wszystkim przemawiać do docelowego odbiorcy.

Pracuję dla właścicieli małych biznesów, projektantów, marek modowych i kosmetycznych oraz klientów indywidualnych. Wykonuję sesje wizerunkowe, reklamowe, beauty, lookbook, edytorial, sesje kobiece, dla par, biznesowe. Stacjonuję w Poznaniu, ale jestem w stanie dojechać do dowolnego miasta z rozsądnym połączeniem PKP ;)

Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym mi realizację sesji zarówno w plenerze, jak i w studio.

W wolnych chwilach, w ramach realizacji swoich, artystycznych pomysłów, uwielbiam pracować z artystami scenicznymi, w szczególności tancerzami.

A po godzinach sama również tańczę :) 

Zapraszam do współpracy – stwórzmy razem coś niezwykłego!