SESJA PORTRETOWA W STUDIO

POCZUJ SIĘ WYJĄTKOWO!

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

beauty-natural-no-makeup-kwiaty-Daria-04.jpg
NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ!

Być może nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej i nie jesteś pewna, czy dasz sobie radę i wyjdziesz tak pięknie, jak dziewczyny, które widzisz na mojej stronie. Śpieszę Cię uspokoić – zdecydowana większość sesji portretowych była realizowana z dziewczynami bez doświadczenia modelingowego, lub z niewielkim, hobbystycznym doświadczeniem! To nie high fashion, gdzie faktycznie potrzebne są umiejętności i warunki fizyczne – piękne portrety mogę zrobić KAŻDEJ z Was! :) Już moja w tym głowa, żebyś na sesji czuła się komfortowo, a po sesji była zachwycona efektami (nie wspominając już o zachwycie rodziny i znajomych... ;))
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?

Możesz zająć się tym sama, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Współpracowałam z wieloma wizażystkami i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi – poniżej znajdziesz listę sprawdzonych kontaktów działających na terenie Poznania.

Magdalena Bibak, Joanna Huczko, Aleksandra Aszyk, Agnieszka Kowalska, Nora WolniewiczMartyna Jabłońska, Anna Krzyśko, Aga KasperskaHanna Piotrowska (ostatnio poza PL) 

W kwestii stylizacji – wszystko zależy od tego, jaki efekt będziesz chciała osiągnąć. Wszystko ustalimy przed sesją, podpowiem, jakie ubrania warto zabrać :) W razie potrzeby dysponuję kilkoma pięknymi sukniami w rozmiarach do 42 – ich wypożyczenie w cenie sesji.
sesja-zdjeciowa-w-wannie-alisa-06.jpg
beauty-natural-no-makeup-kwiaty-Daria-03.jpg
beauty-natural-no-makeup-kwiaty-Daria-01.jpg
roslinna-sesja-ciazowa-w-balowej-sukni-Gosia-05.jpg
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć na papierze klasy fine art lub na płótnie.

PRZEBIEG SESJI

Mniejsze sesje trwają standardowo od 1 do 2h, większe do 3-4h – w zależności od ilości stylizacji. Są realizowane w moim domowym studio, ale za dodatkową opłatą mogę pojechać gdzieś dalej i wynająć odpowiednie miejsce ;)
FORMALNOŚCI
Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Ci na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga opłacenia 50% ceny sesji. Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 
Zdjęcia do wyboru przesyłam po wpłaceniu całej kwoty – możesz zrobić to po sesji (dopłacić drugie 50%), lub opłacić całość z góry przy rezerwacji terminu. Jeśli wybierzesz dodatkowe zdjęcia (nie mieszczące się w wybranym pakiecie), obrobione pliki wyślę po dopłaceniu różnicy.
 
Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)
W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.
sesja-testy-modelka-anastazja-01_edited.jpg

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

MINI

350 zł

5 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.
BESTSELLER!
BASIC

750 zł

15 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
30 zł / szt.
PRO

1150 zł

30 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
20 zł / szt.
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT).

PORTFOLIO

TY TEŻ MOŻESZ TAK WYGLĄDAĆ! <3