• Patrycja Łata

Baletowa, nocna sesja z Magdą


Pamiętacie post o tanecznej sesji z Mariką? (Nawiasem mówiąc – ostatnio jedno ze zdjęć z tamtej sesji uczestniczyło w grupowej wystawie w ramach Festiwalu Mikstury Kultury - moja pierwsza wystawa! <3) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kolejną część tego tanecznego projektu, tym razem z Magdą, znaną też jako Wiecznie Bazgrająca :)

Wieczór mniej więcej w połowie września, ale temperatury niemal zimowe – mi było zimno mając na sobie kilka warstw, więc nie mam pojęcia, jakim cudem Magda wytrzymała w cienkich, tanecznych ciuchach... Umówiłyśmy się pod Bramą Poznania – niestety dość szybko zgasły światła, po czym dowiedziałyśmy się, że żeby robić zdjęcia z Bramą w tle trzeba mieć specjalne pozwolenia. Z perspektywy czasu zastanawiam się, jak się to ma do prawa wolności panoramy – bo teren jest ogólnodostępny, w żaden sposób nieogrodzony... Cóż, przynajmniej mamy to jedno zdjęcie. Później przeniosłyśmy się na pobliski Most Jordana z widokiem na Katedrę – czyli miejsce o wiele bardziej kolorowe, bo most czerwony, światła na poręczach niebieskie, pomarańczowa cegła Katedry, zielony dach, żółte światła ulic skontrastowane z białym światłem moich lamp... Kolorystyczna różnorodność, klasyczna architektura i klasyczny taniec – bo Magda zaprezentowała elementy baletowe :)

Technicznie sesja nie różniła się zbytnio od sesji z Mariką – 2 lampy reporterskie z parasolkami i długie czasy naświetlania. Lubię taką poruszoną plastykę zdjęcia, przy zachowaniu ostrości głównego bohatera :)

Po zrealizowaniu głównej części sesji zrobiłyśmy też kilka zdjęć z ręcznie malowanymi koszulkami Magdy koniecznie zajrzyjcie na jej fb i zobaczcie, jaka to zdolna osoba <3

Fotograf: Patrycja Łata

Modelka: Magdalena Andruszkiewicz / Wiecznie Bazgrająca

#nightphotoshoot #taniec #longexposure #sesjawplenerze #strobist

17 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
fotografia artystyczna, portretowa, kobieca, lifestyle, wizerunkowa, fashion, lookbook, edytorial, beauty – Poznań

STWÓRZMY RAZEM COŚ NIEZWYKŁEGO!

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny LinkedIn Icon

© by Patrycja Łata Photography, 2020, Poznań.