• Patrycja Łata

Powrót do tanecznej serii – Ewelina


Z Eweliną poznałyśmy się na innej sesji, w Palmiarni, jednak nie miałam wtedy pojęcia, że jest ona również tancerką. Kiedy się o tym dowiedziałam, uznałam, że koniecznie musimy tworzyć razem coś do mojej tanecznej serii, którą rozpoczęłam jesienią zeszłego roku. Tym sposobem w czerwcu, krótko po mojej obronie (czyli kiedy zaczęłam mieć na cokolwiek czas ;)) spotkałyśmy się wieczorem pod budynkiem Bałtyk, żeby zestawić jego ciekawą geometrię i dynamikę ulicznego ruchu na pobliskiej Kaponierze, z energią tańca Eweliny.

Technicznie: czas 0,2-0,8 sek, ISO 400-640, przysłona 5.6-6.3, ogniskowa 24-48 mm. Canon 5d Mark II + Sigma 24-70 f/2.8, 2 lampy reporterskie z plastikowymi dyfuzorami - przez większość sesji wiało trochę za bardzo jak na parasolki i brak pomocnika do ich trzymania... ;)

Przy okazji, ten taneczny projekt ma charakter ciągły i nieustająco poszukuję kolejnych tancerek/tancerzy chcących wziąć w nim udział! :) Docelowo chciałabym zorganizować wystawę... Ale do tego muszę mieć odpowiednio dużo materiału do wyboru ;)

Fotograf: Patrycja Łata

Modelka: Ewelina Łuksza

Spódnica: Marta Aleksandra Nowak

#sesjawmieście #taniec #pomysłnasesjęzdjęciową #longexposure #jaktojestzrobione #strobist #nightphotoshoot #modelki

12 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
fotografia artystyczna, portretowa, kobieca, lifestyle, wizerunkowa, fashion, lookbook, edytorial, beauty – Poznań

STWÓRZMY RAZEM COŚ NIEZWYKŁEGO!

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny LinkedIn Icon

© by Patrycja Łata Photography, 2020, Poznań.