top of page

RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA

CHWILE PEŁNE MIŁOŚCI UCHWYCONE W KADRZE

Dzieci tak szybko dorastają... Zatrzymajcie te chwile na zdjęciach, by po latach móc ze wzruszeniem wracać do nich, przeglądając rodzinny album :)

Sesja rodzinna to przede wszystkim emocje. Spontaniczne uśmiechy i pocałunki, szalona zabawa, a czasem łzy – to wszystko jest waszą codziennością, którą warto uchwycić. Nawet lekki bałagan w kuchni, czy kapcie pogryzione przez psa ;) W takich sesjach stawiam na naturalność – nie będzie sztucznych póz (chyba, że chcecie!), będę Was za to zachęcać do wspólnych aktywności, zabaw, przytulania się. A ja będę łapać te momenty :)

Przy okazji album z takiej sesji może być świetnym pomysłem na prezent dla dziadków – może warto robić taką sesję co roku? :) Każda wspólna chwila jest wyjątkowa i warta zapamiętania – więc zróbcie sobie i bliskim prezent w postaci wspomnień i pięknej pamiątki :)

Na sesji mogą oczywiście być obecne wasze zwierzaki :)

Każda rodzina jest inna, dlatego przebieg sesji dostosowuję do waszych oczekiwań. Mogę odwiedzić Was w domu, możemy się udać na spacer – ważne, żebyście czuli się swobodnie, a dzieciaki się nie nudziły ;) Powiedzcie, o jakiej sesji marzycie, a ja to marzenie spełnię :)

bottom of page