RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA

CHWILE PEŁNE MIŁOŚCI UCHWYCONE W KADRZE

Dzieci tak szybko dorastają... Zatrzymajcie te chwile na zdjęciach, by po latach móc ze wzruszeniem wracać do nich, przeglądając rodzinny album :)

Sesja rodzinna to przede wszystkim emocje. Spontaniczne uśmiechy i pocałunki, szalona zabawa, a czasem łzy – to wszystko jest waszą codziennością, którą warto uchwycić. Nawet lekki bałagan w kuchni, czy kapcie pogryzione przez psa ;) W takich sesjach stawiam na naturalność – nie będzie sztucznych póz (chyba, że chcecie!), będę Was za to zachęcać do wspólnych aktywności, zabaw, przytulania się. A ja będę łapać te momenty :)

Przy okazji album z takiej sesji może być świetnym pomysłem na prezent dla dziadków – może warto robić taką sesję co roku? :) Każda wspólna chwila jest wyjątkowa i warta zapamiętania – więc zróbcie sobie i bliskim prezent w postaci wspomnień i pięknej pamiątki :)

Na sesji mogą oczywiście być obecne wasze zwierzaki :)

Każda rodzina jest inna, dlatego przebieg sesji dostosowuję do waszych oczekiwań. Mogę odwiedzić Was w domu, możemy się udać na spacer – ważne, żebyście czuli się swobodnie, a dzieciaki się nie nudziły ;) Powiedzcie, o jakiej sesji marzycie, a ja to marzenie spełnię :)

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

_MG_2916.jpg
NIE MUSICIE POZOWAĆ!

​Być może obawiacie się, że dzieciaki nie będą chciały pozować, a Wy nie czujecie się przed obiektywem i efekty wyjdą średnie. Śpieszę Was uspokoić – w sesjach rodzinnych nie ma żadnego pozowania! No chyba, że chcecie ;) Tutaj liczą się emocje, wspólne aktywności, zabawa – potraktujcie to po prostu jako miły, wspólnie spędzony dzień, w którym odwiedziła Was znajoma z aparatem :) Będziecie rozmawiać, śmiać się, bawić, generalnie pełen spontan, żadnego sztywnego pozowania – nawet nie zauważycie, kiedy aparat pójdzie w ruch i powstaną dziesiątki pięknych kadrów! :) Już moja w tym głowa, żebyście na sesji czuli się komfortowo, a po sesji byli zachwyceni efektami :)
JAK MAMY SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Przede wszystkim macie czuć się swobodnie – ubierzcie się tak, jak lubicie! :) Jeśli córka postanowi tego dnia zostać księżniczką, to też nie ma problemu ;) Możecie ubrać się w miarę spójnie, ale nie musicie – to zależy od Was, macie czuć się komfortowo i wyglądać tak, żeby się sobie podobać :)

Jeśli sesja odbywa się w waszym mieszkaniu – nie ma potrzeby sprzątać na błysk, powinno być naturalnie – pamiętajcie jednak, że przy takich sesjach nie usuwam elementów z tła, więc wszystko, czego nie chcecie mieć na zdjęciach powinno być schowane :)

Pomyślcie też nad wspólnymi zabawami – na zdjęciach zależy mi przede wszystkim na waszej interakcji :)
_MG_2938.jpg
_MG_3375.jpg
_MG_3296.jpg
_MG_2413.jpg
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMACIE

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą wstępnie obrobioną resztę przesyłam Wam w formie galerii internetowej. Z nich wybieracie kadry, które mam poddać dokładniejszej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujecie w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie, a także w formie odbitek 15x23 cm.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć w większym formacie na papierze klasy fine art lub na płótnie, a także zamówienia fotoalbumu.

PRZEBIEG SESJI

Sesja trwa od 2 do 4 godzin w zależności od wybranego pakietu. Może odbyć się u Was w domu lub na spacerze, możemy też połączyć jedno i drugie :) Działam na terenie Poznania – ale za dodatkową opłatą mogę do Was dojechać w inne miejsce :)
FORMALNOŚCI

Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Wam na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga wpłacenia zadatku w wysokości 400 zł. W dniu sesji dopłacicie różnicę do najniższego pakietu. Ostateczną decyzję co do ilości zdjęć podejmiecie przy ich wyborze – nie musicie od razu wybierać pakietu :)  Wtedy też dopłacicie ew. resztę kwoty, jeśli wybierzecie więcej, niż jest w najmniejszym pakiecie. Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 

Oczywiście otrzymacie ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)

W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.
_MG_3164.jpg

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

PAKIET
SREBRNY


850 zł

15 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.

czas trwania: do 2 h
BESTSELLER!
PAKIET
ZŁOTY

1450 zł

30 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
35 zł / szt.

czas trwania: do 3h
PAKIET
DIAMENTOWY


1950 zł

50 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
20 zł / szt.

czas trwania: do 4 h
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT). Cennik obowiązuje do 30.04.2022.

FOTOALBUMY

WSPOMNIENIA W NAJPIĘKNIEJSZEJ OPRAWIE

Wyobraź sobie, że siadasz wieczorem z rodziną i trzymając kubek gorącej herbaty w dłoni przeglądacie album, co chwilę śmiejąc się na wspomnienie uwiecznionych wydarzeń... Czy to nie przyjemna wizja? :)

Albumy są oprawione ręcznie przez introligatora – do wyboru jest wiele rodzajów opraw, od klasycznego płótna, przez skórę mieloną, po bardzo miłe w dotyku oprawy typu nubuk czy welwet. Wśród licznych kolorów na pewno znajdziesz coś dla siebie! :)

Karty mogą być zupełnie sztywne (jak te na poniższych zdjęciach) lub nieco cieńsze, elastyczne. W obu przypadkach są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym o jedwabnym wykończeniu i rozkładają się na płasko.

JAK ZAMÓWIĆ?

Projekt przygotuję dla Ciebie w cenie albumu i przed drukiem prześlę Ci go do wglądu. W albumie możesz umieścić nie tylko zdjęcia z naszej sesji, ale i te z prywatnych archiwów – napisz do mnie maila na kontakt@patrycjalata.com a prześlę Ci szczegółową instrukcję :)

CENNIK

MIĘKKIE KARTY
1 rozkładówka = 2 strony
SZTYWNE KARTY
1 rozkładówka = 2 strony

MINI ALBUMY EKO

ALBUM W WERSJI EKONOMICZNEJ? CZEMU NIE :)

Te albumy nie posiadają materiałowej oprawy – okładki są wydrukowane, tak samo jak wnętrze. Całość ma formę niewielkiej książeczki ze sztywnymi kartami. Są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym o jedwabnym wykończeniu i rozkładają się na płasko.

Mini albumy mogą mieć czysty, minimalistyczny projekt lub korzystać z szablonów graficznych – jeśli chcesz je zobaczyć przed zamówieniem odezwij się do mnie na maila :)

JAK ZAMÓWIĆ?

Projekt przygotuję dla Ciebie w cenie albumu i przed drukiem prześlę Ci go do wglądu. W albumie możesz umieścić nie tylko zdjęcia z naszej sesji, ale i te z prywatnych archiwów – napisz do mnie maila na kontakt@patrycjalata.com a prześlę Ci szczegółową instrukcję :)

CENNIK

1 rozkładówka = 2 strony

PORTFOLIO

UWIECZNIJMY TE CHWILE! <3