BIZNESOWA SESJA ZDJĘCIOWA

POKAŻ KLIENTOM CHARAKTER SWOJEJ MARKI!

Jeśli prowadzisz firmę, to na pewno wiesz, jak żmudnym procesem jest tworzenie swojego wizerunku w umysłach odbiorców. A przecież właśnie on sprzedaje – kupujemy od tych, którym ufamy i których lubimy. Ufamy tym markom, które prezentują się profesjonalnie, a lubimy te, które mają "ludzką twarz", pokazują się od kuchni, na luzie i wcale nie pod krawatem ;) Lubimy przeglądać takie zdjęcia na social mediach, a im bardziej lubimy, tym bardziej zapamiętujemy – i potrzebując danego produktu czy usługi pierwsza na myśl przychodzi nam ta lubiana marka :)

Zainwestuj w profesjonalne zdjęcia na stronę www i social media – pokaż siebie, swoją przestrzeń, to, jak pracujesz. Daj się polubić swoim odbiorcom :)

Takie sesje wizerunkowe najlepiej jest robić w Twoim miejscu pracy – jeśli jesteś trenerką psów – będzie to plac treningowy, jeśli tworzysz rękodzieło – Twoja pracownia, jeśli prowadzisz kawiarnię – to właśnie ona :) Raczej odradzam sesje studyjne – jeśli zależy Ci na pokazaniu autentyczności, to to się po prostu nie sprawdzi ;)

Opowiedz mi o wizji swojej marki, dlaczego ją tworzysz, co jest dla Ciebie ważne, kim jest Twój idealny klient – a ja stworzę kadry, które będą to opowiadać Twoim klientom! :)

Przy okazji, zajmuję się też projektowaniem identyfikacji wizualnych – jeśli potrzebujesz kompleksowej obsługi, możesz powierzyć mi także projekt logo, materiałów drukowanych i innych wizualnych nośników Twojej marki :) Moje realizacje znajdziesz tutaj: Signpost Studio

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ!
​Być może nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej i obawiasz się, czy dasz sobie radę i zdjęcia wyjdą korzystnie. Śpieszę Cię uspokoić – zdecydowana większość przedsiębiorczych kobiet zajmuje się w życiu czymś innym, niż spędzaniem godzin przed obiektywem :) I tak szczerze – Twoi odbiorcy chcą zobaczyć Ciebie, prawdziwą, taką jak oni – nie wyidealizowane wyobrażenie. Chcą zobaczyć Twój charakter, to, jak pracujesz, jak wygląda cały proces, jakimi przedmiotami się otaczasz. Już moja w tym głowa, żebyś na sesji czuła się komfortowo, a po sesji była zachwycona efektami (podobnie jak Twoi obecni i przyszli klienci ;))
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?
Możesz zająć się tym sama, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Współpracowałam z wieloma wizażystkami i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi – poniżej znajdziesz listę sprawdzonych kontaktów działających na terenie Poznania.
Magdalena Bibak, Joanna Huczko, Aleksandra Aszyk, Agnieszka Kowalska, Nora WolniewiczMartyna Jabłońska, Anna Krzyśko, Aga KasperskaHanna Piotrowska (ostatnio poza PL)
 
W kwestii stylizacji – wszystko zależy od tego, czym się zajmujesz, gdzie będziemy działać i jaki efekt będziesz chciała osiągnąć. Wszystko ustalimy przed sesją, podpowiem, jakie ubrania warto zabrać :) 
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ
Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć na papierze klasy fine art lub na płótnie.
PRZEBIEG SESJI
Mniejsze sesje trwają standardowo od 1 do 2h, większe do 4-5h. Pracuję głównie na terenie Poznania i okolic, ale jestem też otwarta na wyjazdowe sesje wszędzie, gdzie jest przyzwoity dojazd PKP ;)
FORMALNOŚCI
Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Ci na maila umowę do wypełnienia oraz fakturę pro forma – rezerwacja wymaga opłacenia 50% ceny sesji. Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 
Zdjęcia do wyboru przesyłam po wpłaceniu całej kwoty – możesz zrobić to po sesji (dopłacić drugie 50%), lub opłacić całość z góry przy rezerwacji terminu. Jeśli wybierzesz dodatkowe zdjęcia (nie mieszczące się w wybranym pakiecie), obrobione pliki wyślę po dopłaceniu różnicy.
 
Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)
W cenie licencja na wykorzystanie w katalogu drukowanym, katalogu online, social mediach i sklepie internetowym / stronie www. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

MINI

790 zł

5 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
100 zł / szt.
BESTSELLER!
BASIC

1190 zł

10 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
80 zł / szt.
PRO

2290 zł

25 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
60 zł / szt.
Podane ceny netto (należy doliczyć 23% VAT). Cennik obowiązuje do 31.03.2022.

PORTFOLIO

TE MARKI POKAZAŁY SWÓJ CHARAKTER – CZAS NA TWOJĄ! :)