KOBIECA SESJA ZDJĘCIOWA 
W PLENERZE

ZOBACZ SIEBIE W NOWYM ŚWIETLE!

W codziennym biegu zdarza nam się zapomnieć o własnym pięknie… Wśród nadmiaru obowiązków czasem umyka gdzieś poczucie pewności siebie i atrakcyjności. Prywatna sesja zdjęciowa jest dobrym sposobem, by dostrzec w sobie to, co na co dzień jest gdzieś ukryte – kobiecość, zmysłowość, delikatność. Spraw sobie prezent i już dziś zarezerwuj termin – a później zachwyć siebie i innych efektami swojej sesji :)

Nie musisz czekać na „niezwykły moment wart utrwalenia” – każdy moment jest dobry, by odkryć piękniejszą wersję siebie. Za jakiś czas, gdy wrócisz do tych zdjęć, sama sobie podziękujesz, że się zdecydowałaś. A w trakcie sesji miło spędzisz czas czując się jak gwiazda :)

Każda z nas jest inna – dlatego proponuję Ci różne style sesji. Możemy działać w studiu lub w plenerze. W centrum miasta, lub wśród kwiatów. A nawet w... jeziorze :) (oczywiście, gdy pogoda pozwala ;)) Możemy uchwycić Twoje naturalne piękno lub z pomocą stylizacji i wizażu zupełnie Cię odmienić. Powiedz tylko, o jakiej sesji marzysz – a ja to marzenie spełnię :)

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

NIE MUSISZ BYĆ MODELKĄ!

​Być może nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji zdjęciowej i nie jesteś pewna, czy dasz sobie radę i wyjdziesz tak pięknie, jak dziewczyny, które widzisz na mojej stronie. Śpieszę Cię uspokoić – zdecydowana większość sesji portretowych była realizowana z dziewczynami bez doświadczenia modelingowego, lub z niewielkim, hobbystycznym doświadczeniem! To nie high fashion, gdzie faktycznie potrzebne są umiejętności i warunki fizyczne – piękne portrety mogę zrobić KAŻDEJ z Was! :) Już moja w tym głowa, żebyś na sesji czuła się komfortowo, a po sesji była zachwycona efektami (nie wspominając już o zachwycie rodziny i znajomych... ;))
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?

Możesz zająć się tym sama, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Współpracowałam z wieloma wizażystkami i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi – poniżej znajdziesz listę sprawdzonych kontaktów działających na terenie Poznania.

Magdalena Bibak, Joanna Huczko, Aleksandra Aszyk, Agnieszka Kowalska, Nora WolniewiczMartyna Jabłońska, Anna Krzyśko, Aga KasperskaHanna Piotrowska (ostatnio poza PL)
 
W kwestii stylizacji – wszystko zależy od tego, jaki efekt będziesz chciała osiągnąć. Wszystko ustalimy przed sesją, podpowiem, jakie ubrania warto zabrać :) Możesz też skorzystać z mojej garderoby – aktualnie dostępne suknie znajdziesz tutaj.
beauty-natural-no-makeup-kwiaty-Daria-10.jpg
sesja-portret-wiosna-Gosia-05.jpg
beauty-natural-no-makeup-kwiaty-Daria-03.jpg
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMASZ

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybierasz kadry, które mam poddać starannej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie oraz odbitki w formacie 15x23 cm.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć na papierze klasy fine art lub na płótnie.

PRZEBIEG SESJI

Czas trwania sesji jest uzależniony od wybranego pakietu. Są realizowane w moim kameralnym, domowym studio w centrum Poznania lub w plenerze.
FORMALNOŚCI
Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Ci na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga opłacenia 50% ceny sesji. Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 
Zdjęcia do wyboru przesyłam po wpłaceniu całej kwoty – możesz zrobić to po sesji (dopłacić drugie 50%), lub opłacić całość z góry przy rezerwacji terminu. Jeśli wybierzesz dodatkowe zdjęcia (nie mieszczące się w wybranym pakiecie), obrobione pliki wyślę po dopłaceniu różnicy.
 
Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)
W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

PAKIET
SREBRNY


450 zł

5 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.

dostęp do garderoby: 1 suknia

czas trwania: do 60 min
BESTSELLER!
PAKIET
ZŁOTY


850 zł

10 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
40 zł / szt.

dostęp do garderoby: 2 suknie

czas trwania: do 90 min
PAKIET
DIAMENTOWY


1450 zł

25 zdjęć w pakiecie
(odbitka 15x23cm + plik cyfrowy)

dodatkowe zdjęcia: 
30 zł / szt.

dostęp do garderoby: 3 suknie

czas trwania: do 150 min
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT). Cennik obowiązuje do 30.11.2021.

PORTFOLIO

TY TEŻ MOŻESZ TAK WYGLĄDAĆ! <3