top of page

KOBIECA SESJA ZDJĘCIOWA 

ZOBACZ SIEBIE W NOWYM ŚWIETLE!

W codziennym biegu zdarza nam się zapomnieć o własnym pięknie… Wśród nadmiaru obowiązków czasem umyka gdzieś poczucie pewności siebie i atrakcyjności. Prywatna sesja zdjęciowa jest dobrym sposobem, by dostrzec w sobie to, co na co dzień jest gdzieś ukryte – kobiecość, zmysłowość, delikatność. Spraw sobie prezent i już dziś zarezerwuj termin – a później zachwyć siebie i innych efektami swojej sesji :)

Nie musisz czekać na „niezwykły moment wart utrwalenia” – każdy moment jest dobry, by odkryć piękniejszą wersję siebie. Za jakiś czas, gdy wrócisz do tych zdjęć, sama sobie podziękujesz, że się zdecydowałaś. A w trakcie sesji miło spędzisz czas czując się jak gwiazda :)

Każda z nas jest inna – dlatego proponuję Ci różne style sesji. Możemy działać w studiu lub w plenerze. W centrum miasta, lub wśród kwiatów. A nawet w... jeziorze :) (oczywiście, gdy pogoda pozwala ;)) Możemy uchwycić Twoje naturalne piękno lub z pomocą stylizacji i wizażu zupełnie Cię odmienić. Powiedz tylko, o jakiej sesji marzysz – a ja to marzenie spełnię :)

bottom of page