ROMANTYCZNA SESJA ZDJĘCIOWA

WASZE UCZUCIA UCHWYCONE W KADRZE

Każdy związek ma swoją historię. Opowiedzcie mi ją! :)

Sesja dla par to przede wszystkim emocje. Spontaniczne uśmiechy, iskierki w oczach, dłonie szukające swojego dotyku... W natłoku codzienności łatwo zapomnieć o cieszeniu się takimi małymi rzeczami. Sesja zdjęciowa z ukochaną osobą jest świetną okazją, by te momenty dostrzec i celebrować – a później przypominać sobie o nich przeglądając zdjęcia :)

Może to być idealny prezent dla uczczenia wyjątkowej chwili – na przykład rocznicy związku – ale równie piękne, o ile nie piękniejsze są prezenty bez okazji. Każda wspólna chwila jest wyjątkowa i warta zapamiętania – więc zróbcie sobie wspólny prezent w postaci wspomnień i pięknej pamiątki :)

A może powtórka pleneru ślubnego z okazji rocznicy? Miło by było jeszcze raz założyć suknię i mieć piękną pamiątkę z tego dnia, prawda? :)

Na sesję możecie też zabrać swoje zwierzaki :)

Każda para jest inna, inne miejsca są dla Was ważne - dlatego pomysł na sesję dostosowuję do Waszych oczekiwań. Piękne, romantyczne kadry wychodzą wśród zieleni, o wschodzie lub zachodzie słońca – ale jeśli lepiej czujecie się w swoim mieszkaniu, miejskiej przestrzeni, macie ulubioną kawiarnię lub myślicie o sesji w studio – możemy działać właśnie tam! Powiedzcie, o jakiej sesji marzycie, a ja to marzenie spełnię :)

QUESTIONS & ANSWEARS

CZYLI JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA?

NIE MUSICIE UMIEĆ POZOWAĆ!
​Być może nigdy nie mieliście profesjonalnej sesji zdjęciowej, lub nie jesteście zadowoleni z jej efektów. Śpieszę Was uspokoić – ŻADNA z par, z którą dotąd pracowałam, nie ma nic wspólnego z modelingiem! ;) W sesjach zakochanych liczą się emocje – potraktujcie to po prostu jako miły spacer, będziemy rozmawiać, śmiać się, czasem powiem Wam, gdzie macie stanąć czy usiąść, ale generalnie to pełen spontan, żadnego sztywnego pozowania – nawet nie zauważycie, kiedy aparat pójdzie w ruch i powstaną dziesiątki pięknych kadrów! :) Już moja w tym głowa, żebyście na sesji czuli się komfortowo, a po sesji byli zachwyceni efektami :)
CO Z WIZAŻEM I STYLIZACJĄ?
Przede wszystkim macie czuć się swobodnie – ubierzcie się tak, jak lubicie! :) Może elegancko, a może na totalnym luzie – to zależy od Was, macie czuć się komfortowo i wyglądać tak, żeby się sobie podobać :)
W razie potrzeby dysponuję kilkoma pięknymi sukniami w rozmiarach do 42 – ich wypożyczenie w cenie sesji.
W kwestii makijażu – dziewczyny, możecie zająć się tym same, możecie też skorzystać z profesjonalnej pomocy. Współpracowałam z wieloma wizażystkami i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi – poniżej znajdziesz listę sprawdzonych kontaktów działających na terenie Poznania.
Magdalena Bibak, Joanna Huczko, Aleksandra Aszyk, Agnieszka Kowalska, Nora WolniewiczMartyna Jabłońska, Anna Krzyśko, Aga KasperskaHanna Piotrowska (ostatnio poza PL)
 
Waszym partnerom może się przydać nieco pudru (zwłaszcza w upalny dzień ;)), więc weźcie go ze sobą na sesję :)
ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMACIE

Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Wam w formie miniaturek ze znakiem wodnym. Z nich wybieracie kadry, które mam poddać starannej obróbce – zwykle trwa to około tygodnia, maksymalnie do 2. Wybrane zdjęcia otrzymujecie w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wydruku zdjęć na papierze klasy fine art lub na płótnie.

PRZEBIEG SESJI

Mniejsze sesje trwają standardowo od 1 do 2h, większe do 4-5h – w zależności od lokalizacji i ewentualnej konieczności przemieszczania się. Są realizowane na terenie Poznania i okolic – ale za dodatkową opłatą mogę do Was dojechać w inne miejsce :)
FORMALNOŚCI
Po ustaleniu terminu sesji przesyłam Wam na maila umowę do wypełnienia oraz dane do przelewu – rezerwacja wymaga opłacenia 50% ceny sesji. Nie ma potrzeby wcześniejszego spotykania się celem podpisania umowy – wystarczy mi mailowa akceptacja warunków, a formalności dopełnimy w dniu sesji. 
Zdjęcia do wyboru przesyłam po wpłaceniu całej kwoty – możesz zrobić to po sesji (dopłacić drugie 50%), lub opłacić całość z góry przy rezerwacji terminu. Jeśli wybierzesz dodatkowe zdjęcia (nie mieszczące się w wybranym pakiecie), obrobione pliki wyślę po dopłaceniu różnicy.
 
Oczywiście otrzymasz ode mnie fakturę vat za wykonaną usługę :)
W cenie licencja na wykorzystanie w social mediach i w druku na użytek prywatny. Inne pola eksploatacji za dodatkową opłatą – do uzgodnienia.

PAKIETY

CZYLI CO I ZA ILE?

MINI

350 zł

5 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
50 zł / szt.
BESTSELLER!
BASIC

750 zł

15 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
30 zł / szt.
PRO

1150 zł

30 zdjęć w pakiecie

dodatkowe zdjęcia: 
20 zł / szt.
Podane ceny brutto (uwzględniające 23% VAT).

PORTFOLIO

UWIECZNIJMY TE CHWILE! <3