top of page

ROMANTYCZNA SESJA ZDJĘCIOWA

WASZE UCZUCIA UCHWYCONE W KADRZE

Każdy związek ma swoją historię. Opowiedzcie mi ją! :)

Sesja dla par to przede wszystkim emocje. Spontaniczne uśmiechy, iskierki w oczach, dłonie szukające swojego dotyku... W natłoku codzienności łatwo zapomnieć o cieszeniu się takimi małymi rzeczami. Sesja zdjęciowa z ukochaną osobą jest świetną okazją, by te momenty dostrzec i celebrować – a później przypominać sobie o nich przeglądając zdjęcia :)

Może to być idealny prezent dla uczczenia wyjątkowej chwili – na przykład rocznicy związku – ale równie piękne, o ile nie piękniejsze są prezenty bez okazji. Każda wspólna chwila jest wyjątkowa i warta zapamiętania – więc zróbcie sobie wspólny prezent w postaci wspomnień i pięknej pamiątki :)

A może powtórka pleneru ślubnego z okazji rocznicy? Miło by było jeszcze raz założyć suknię i mieć piękną pamiątkę z tego dnia, prawda? :)

Na sesję możecie też zabrać swoje zwierzaki :)

Każda para jest inna, inne miejsca są dla Was ważne - dlatego pomysł na sesję dostosowuję do Waszych oczekiwań. Piękne, romantyczne kadry wychodzą wśród zieleni, o wschodzie lub zachodzie słońca – ale jeśli lepiej czujecie się w swoim mieszkaniu, miejskiej przestrzeni, macie ulubioną kawiarnię lub myślicie o sesji w studio – możemy działać właśnie tam! Powiedzcie, o jakiej sesji marzycie, a ja to marzenie spełnię :)

bottom of page